Kurumsal

>

Anasayfa

Kalite Anlayışımız

>

Kalite Anlayışımız

Kalite Anlayışımız

Çalışmalarımızın özünde yatan ivme kurumsal ve marka olarak ahlaki değerlerimizden asla ödün vermeden, insanımıza layık ürünler üretmektir. Bununla birlikte yasalara, yönetmeliklere, tebliğlere ve meslek etik kurallarına uygun faaliyet göstermektir.

Müşteri ve kullanıcıların ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayacak şekilde,  mutfak ürünleri sunmak böylece seçkin bir marka olarak hizmet vermektir. Böylece üretimini yaptığımız ürünlerin kalitesiyle marka değerini artırmak ve örnek bir firma olmaktır.

Kendi alanımızda sürekli gelişme ve iyileştirme yolunda ilerleyerek, verimliliği artırmak, müşteri ve  kullanıcı memnuniyetini  en üst seviyelere çıkartmaktır.

İçinde yaşadığımız toplum ve insan sağlığına duyduğumuz saygı, çevreye duyduğumuz duyarlılıktan dolayı, temizlik ve hijyen kurallarını eksiksiz olarak yerine getirmektir.

Müşterilerle yapılan anlaşmalarda sözünde durmak, şeffaf olmak, ahlaki ve yasal kurallara uymak, görüşülen anlaşma kurallarını zamanında, eksiksiz ve tam olarak yerine getirmektir.

Şirket ve marka değerlerimizle  müşterilerimiz, bayilerimiz ve bütün çalışanlarımızla sadakate dayanan köklü bir aile anlayışı içinde olmak,  aynı zamanda karşılıklı hak ve hukuka en üst derecede  riayet etmektir.

Özgün fikirlerle çağdaş tasarımlarla, katma değerlerin artırılmasıyla inovatif ürünler geliştirmek, Türkiye'nin gözde markası olmakla birlikte, dünya pazarlarında iddialı bir yere sahip olmak, böylece dünya mutfaklarında  markamızla var olmaktır.