Akel Ev Aletleri

Shop

Hakkımızda

Hakkımızda

Beliva Mutfak Eşyaları Sanayi ve Ticaret Limitet Şirketi 2001 yılında, ev gereçleri sektöründe İstanbul’da faaliyetlerine başlamış olmakla birlikte, bu  süreç içerisinde yakalanan büyüme başarısı, 2007 yılında Akel markasının bünyeye katılmasıyla ivmesini artırmıştır. Uzun yıllar geleneksel yuvarlak fırın imalatı yapan Akel, 2007’den itibaren yeni bir vizyonla ürün gamını zenginleştirerek, sürekli olarak yatırımlarını devam ettirmiş; her yıl yeni ürünleri ve doğal olarak yeni modelleri kataloguna kazandırmayı başarmıştır. Bugün pişirici ürünler grubunda kapasite ve pazar payı olarak küçük elektrikli ev aletleri sektörünün önde gelen firmaları arasına girmiş bulunmaktadır. Firmamız iç pazarın yanı sıra geniş bir ihracat pazarında da varlık göstermektedir. Genç ve dinamik kadrosuyla, insana ve çevreye saygı bilinciyle, sürekli gelişmeye ve inovasyona olan inancıyla daha iyi bir gelecek için çalışmalarını sürdürmüktedir.

Misyonumuz

Gerek kurumsal, gerek marka bilincimizle insanlık idealinde hizmet etmektir. Şirketimiz; Akel markasına yakışır nitelikte; kaliteli, sağlıklı ve yenilikçi ürünler üreterek, müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Kendi kategorimizde en iyisini, en değerlisini insanlığa sunmak, bu suretle insanlığın refahına katkıda bulunmaktır. Ayrıca bununla birlikte müşterilerimiz, tedarikçilerimiz, bayilerimiz ve insan kaynaklarımız için yaratılan değerleri daha yükseklere taşımaktır.

Vizyonumuz

Ülkemizde, bölgemizde ve hatta  bütün  dünyada elektirikli ev aletleri sektöründe hatırı sayılır, saygın  bir  marka olmayı sürdürmek, farklılaşarak büyümek ve gitgide büyüyen Türk ekonomisine katkıda bulunmaktır. Zamanla sadece elektirikli mutfak aletleri değil; aynı zamanda bütün elektirikli ev aletleri konusunda ürün gam ını genişleterek, yurt içinde ve yurt dışında yaygın bir bayi ağına sahip olmaktır.

Kalite Anlayışımız​

Çalışmalarımızın özünde yatan ivme kurumsal ve marka olarak ahlaki değerlerimizden asla ödün vermeden, insanımıza layık ürünler üretmektir. Bununla birlikte yasalara, yönetmeliklere, tebliğlere ve meslek etik kurallarına uygun faaliyet göstermektir.
Müşteri ve kullanıcıların ihtiyaç ve beklentilerini tam olarak karşılayacak şekilde,  mutfak ürünleri sunmak böylece seçkin bir marka olarak hizmet vermektir. Böylece üretimini yaptığımız ürünlerin kalitesiyle marka değerini artırmak ve örnek bir firma olmaktır.
Kendi alanımızda sürekli gelişme ve iyileştirme yolunda ilerleyerek, verimliliği artırmak, müşteri ve  kullanıcı memnuniyetini  en üst seviyelere çıkartmaktır.
İçinde yaşadığımız toplum ve insan sağlığına duyduğumuz saygı, çevreye duyduğumuz duyarlılıktan dolayı, temizlik ve hijyen kurallarını eksiksiz olarak yerine getirmektir.
Müşterilerle yapılan anlaşmalarda sözünde durmak, şeffaf olmak, ahlaki ve yasal kurallara uymak, görüşülen anlaşma kurallarını zamanında, eksiksiz ve tam olarak yerine getirmektir.
Şirket ve marka değerlerimizle  müşterilerimiz, bayilerimiz ve bütün çalışanlarımızla sadakate dayanan köklü bir aile anlayışı içinde olmak,  aynı zamanda karşılıklı hak ve hukuka en üst derecede  riayet etmektir.
Özgün fikirlerle çağdaş tasarımlarla, katma değerlerin artırılmasıyla inovatif ürünler geliştirmek, Türkiye’nin gözde markası olmakla birlikte, dünya pazarlarında iddialı bir yere sahip olmak, böylece dünya mutfaklarında  markamızla var olmaktır.